Siciny

 • Wakacje czas zacząć...

  Wakacje czas zacząć...

 • Masz tę moc!

  Masz tę moc!

 • Święto Patrona Szkoły – Henrykalia 2019

  Święto Patrona Szkoły – Henrykalia 2019

 • Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19

  Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19

 • POMÓŻMY!
 • WIZYTACJA KANONICZNA ks. Bp Jacka Kicińskiego

  WIZYTACJA KANONICZNA ks. Bp Jacka Kicińskiego

 • Nie ma lepszego od Jana Pawła II

  Nie ma lepszego od Jana Pawła II

 • Zaproszenie na koncert kolęd
 • Dzień dobry, szkoło!

  Dzień doby, szkoło!

 • Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19

  Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19

 • KOMUNIKAT - rekrutacja do szkół i przedszkoli

  KOMUNIKAT - rekrutacja do szkół i przedszkoli

 • Za trud i wiedzę dziękujemy…

  Za trud i wiedzę dziękujemy…

 • Dzień dobry, szkoło!

  Dzień doby, szkoło!

 • Ratujemy i uczymy ratować

  Ratujemy i uczymy ratować

 • Zaproszenie na WIECZÓR MARCINOWY

  Zaproszenie na WIECZÓR MARCINOWY

 • Wakacje czas zacząć...

  Wakacje czas zacząć...

 • Egzamin ósmoklasisty 2020

  Egzamin ósmoklasisty 2020

 • Święto Patrona Szkoły – Henrykalia 2019

  Święto Patrona Szkoły – Henrykalia 2019
2019-10-19 19:12:59
Za trud i wiedzę dziękujemy…

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Sicinach.

Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy… Zdjęcie: Za trud i wiedzę dziękujemy…

Dzień Edukacji Narodowej to święto całej społeczności szkolnej. To dzień podziękowań i życzeń od uczniów i rodziców dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. To doskonały moment, by docenić pracę, serce i codzienne zaangażowanie nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły.
W naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej obchodzono we wtorek, 15 października.
Uroczystość rozpoczęła dyrektor szkoły pani Aneta Juska od powitania zaproszonych gości, rodziców oraz całej społeczności szkolnej. Następnie, w uznaniu zasług i osiągnięć w pracy dydaktyczno – wychowawczej wręczyła Nagrody Dyrektora, które otrzymali: Małgorzata Hływa, Dorota Kamińska, Aneta Mendyka, Natalia Pierzchała, Joanna Skrabalak, Dorota Szostek, Damian Wiśniewski i Renata Wołoszyn. Nagrodzeni pracownicy administracji i obsługi to: Maria Borysowska, Maria Kietlińska, Janina Król, Joanna Maczan, Justyna Majkowska, Agnieszka Ochnia, Małgorzata Stańczyk, Damian Szczygieł, Ireneusz Wujczak, Iwona Zieleń. Zastępca Wójta Gminy Niechlów pan Michał Frąckowiak wręczył Nagrody Wójta. Otrzymały je dyrektor szkoły Aneta Juska, Małgorzata Głowiak i Czesława Merta.
Zastępca Wójta Gminy Niechlów wręczył również wyróżniającym się uczniom i absolwentom stypendia naukowe, sportowe i artystyczne.
Przepiękną laurką z okazji Dnia Edukacji Narodowej była część artystyczna w wykonaniu uczniów klas II i III. W czasie występu dzieci wierszem i piosenką podziękowały swoim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud i okazane serce.
Święto Edukacji Narodowej było szczególnie wyjątkowe dla najmłodszych uczniów szkoły. W tym dniu zostali oni przyjęci do społeczności szkolnej i stali się pełnoprawnymi uczniami Zespołu Szkół w Sicinach.
Najpierw uczniowie klas II i III przywitali swoich młodszych kolegów. W przygotowanej, pod kierunkiem swoich wychowawców, części artystycznej zaprezentowali pierwszakom zasady obowiązujące w szkole, udzielali rad oraz życzyli samych sukcesów w nauce i wzorowego pierwszego szkolnego świadectwa. Następnie pierwszoklasiści zaprezentowali się piosenkami i wierszami. Najważniejszym jednak momentem było ślubowanie, które pierwszoklasiści złożyli w obecności sztandaru szkoły. Po ślubowaniu dyrektor szkoły Aneta Juska okazałym ołówkiem dokonała ceremonii pasowania każdego pierwszaka na ucznia Szkoły Podstawowej imienia Henryka Sienkiewicza w Sicinach. Miłą niespodzianką dla najmłodszych były pluszowe maskotki od uczniów z klas II i III oraz kolorowe kuferki z pomocami dydaktycznymi od rodziców.
Obchody Święta Edukacji Narodowej i pasowania pierwszoklasistów przygotowały Ewa Krysztof, Czesława Merta i Renata Wołoszyn.
EK

Stowarzyszenie Siedmiu