Siciny

  • Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim

    Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim

  • „Jak nie czytam, jak czytam” – ogólnopolska akcja czytania

    „Jak nie czytam, jak czytam” – ogólnopolska akcja czytania

  • Pasowanie na czytelnika 2019

    Pasowanie na czytelnika 2019

  • Budowa siłowni zewnetrznej

    bbb

  • Budowa siłowni zewnetrznej

    bbb

  • Ogłoszenia duszpasterskie

    Ogłoszenia duszpasterskie

  • SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

    SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

  • Dzień dobry, szkoło!

    Dzień doby, szkoło!

  • Siłownia zewnętrzna w Sicinach

    Siłownia zewnętrzna w Sicinach

  • Budowa siłowni zewnetrznej

    bbb

  • Boże Ciało - Święto Ciała i Krwi Pańskiej

    Boże Ciało - Święto Ciała i Krwi Pańskiej

  • Ogłoszenia duszpasterskie

    Ogłoszenia duszpasterskie

  • Siłownia zewnętrzna w Sicinach

    Siłownia zewnętrzna w Sicinach

  • Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19

    Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19

  • „Jak nie czytam, jak czytam” – ogólnopolska akcja czytania

    „Jak nie czytam, jak czytam” – ogólnopolska akcja czytania




2019-07-07 12:35:13
Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19

Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19 Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19 Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19 Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19 Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19 Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19 Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19 Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19 Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19 Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19 Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19 Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19 Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19 Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19 Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19 Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19 Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19 Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19 Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19 Zdjęcie: Sukcesy naszych uczniów – podsumowanie konkursów szkolnych  i pozaszkolnych w roku szkolnym 2018/19

„Ci co wygrywają – nigdy nie odpuszczają.
Ci co odpuszczają – nigdy nie wygrywają”.
V. Lombardi


Wyniki uczniów w konkursach i zawodach sportowych budują prestiż szkoły, wpływają na jej dobry wizerunek w środowisku lokalnym i są świadectwem rzetelnej pracy kadry pedagogicznej.
W Zespole Szkół w Sicinach uczniowie chętnie biorą udział w różnych konkursach szkolnych oraz pozaszkolnych i odnoszą w nich sukcesy. Najlepsi otrzymują medale, nagrody i dyplomy.
W ostatnim tygodniu nauki na apelu szkolnym dyrektor Aneta Juska i wicedyrektor Dorota Szostek wręczyły dyplomy i nagrody uczniom za konkursy i zawody sportowe, które odbyły się w ostatnim czasie.

Poniżej znajduje się podsumowanie osiągnięć uczniów w konkursach i zawodach sportowych w roku szkolnym 2018/19:
Konkursy szkolne
Konkurs literacki „Mistrz wiedzy o Henryku Sienkiewiczu” klasy II-III
kl. II
I miejsce Adrian Chudziński
II miejsce Felix Kucharski
III miejsce Hanna Kietlińska, Maja Skoczylas, Marcin Rzepecki
kl. III
I miejsce Zofia Zawadzka
II miejsce Gabriel Wołoszyn
III miejsce Zuzanna Beta
Konkurs literacki „ O pióro Henryka Sienkiewicza” klasy IV-VI
I miejsce Jakub Ochnia kl. 4
II miejsce Wiktor Skuriat kl. 5
III miejsce Oliwier Skuriat kl. 5
Wyróżnienie Marek Hływa kl. 5
Konkurs literacki „O pióro Henryka Sienkiewicza” klasy VII-VIII i IIIG
I miejsce Jakub Merta kl. 3G
II miejsce Joanna Wojnowska kl. 8
Szkolny Turniej Warcabowy
I miejsce Szymon Charysz kl. 4
II miejsce Błażej Cywka kl. 6
III miejsce Igor Porciany kl. 4
XVIII Powiatowy Konkurs Matematyczny klas IV-VI – etap szkolny
I miejsce Jakub Wołoszyn kl. 6
II miejsce Oliwier Skuriat kl. 5
III miejsce Wiktor Skuriat kl. 5
XVIII Powiatowy Konkurs Matematyczny klas VII, VIII i III gimnazjum - etap szkolny
I miejsce Joanna Wojnowska kl. 8
II miejsce Antonina Skawska kl. 3G
III miejsce Jakub Merta kl. 3G
Konkurs z j. niemieckiego „Deutschland Land Und Leute”
Klasy IV-VI
I miejsce Oliwier Skuriat kl. 5
II miejsce Wiktor Skuriat kl. 5
III miejsce Mikołaj Zaremba kl. 5
Klasy VII-VIII i IIIG
I miejsce Joanna Wojnowska kl. 8
II miejsce Milena Kinasz, Antonina Skawska kl. 3G
III miejsce Maksymilian Kardas kl. 7
Szkolny konkurs ortograficzny klas II-III
Klasa II
I miejsce Hanna Kietlińska
Wyróżnienie: Fabian Bator, Maja Skoczylas, Maria Trzeciak
Klasa III
I miejsce Ewa Zaczkiewicz
Wyróżnienie Grzegorz Hływa, Bartosz Wolicki
Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas I-III – etap szkolny
I miejsce Ewa Zaczkiewicz kl. 3
Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas I-III – etap szkolny
I miejsce Ewa Zaczkiewicz kl. 3
Wyróżnienie Gabriel Wołoszyn kl. 3
Konkurs czytelniczy „Najlepszy Czytelnik Roku”
Klasa I-III
I miejsce Dominika Ochnia kl. 1
Klasy IV-VI
I miejsce Aleksandra Krzyżosiak kl. 6
Konkursy gminne
Konkurs Plastyczny „Dbamy o czyste powietrze”
Klasy I-III
I miejsce Bartosz Stańczyk kl. 3
II miejsce Dominika Ochnia kl. 1
III miejsce Zuzanna Beta kl. 3
Klasy IV-VI
I miejsce Antoni Zaręba kl. 4
II miejsce Anastazja Palczyńska kl. 6
III miejsce Marek Hływa kl. 5
Klasy VII-VIII i IIIG
I miejsce Wiktoria Brotoń kl. 7
II miejsce Weronika Wojnowska kl. 7
III miejsce Aleksandra Zaczkiewicz kl. 3G
Konkurs Plastyczny „Pszczoły to skarb”
I miejsce Emilia Ilczyńska kl. 3
Wyróżnienie: Bartosz Stańczyk, Grzegorz Hływa kl. 3
Konkurs Plastyczny „Wiosna, ach to Ty”
III miejsce Emilia Ilczyńska kl. 3
Gminny Turniej Tenisa Stołowego
Klasy IV-VI
II miejsce Anna Krzyżosiak kl. 6
Klasy VII-VIII i IIIG
I miejsce Oliwia Pokrywa kl. 7
II miejsce Antonina Skawska kl. 3G
III miejsce Amelia Płóciniak kl. 3G
XXIV Dolnośląski Konkurs Recytatorski „PEGAZIK”
Klasy IV-VI
I miejsce Maja Kubiak kl. 4
III miejsce Zuzanna Kizler kl. 6
Klasy VII-VIII i IIIG
I miejsce Antonina Skawska kl. 3G
III miejsce Eulalia Staszewska kl. 3G
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”
I miejsce Jędrzej Drąg kl. 6
Konkursy powiatowe
V Powiatowe Dyktando Ortograficzne „Nie tylko dla Orłów”
III miejsce Joanna Wojnowska kl. 8
Wyróżnienie Donata Baryga kl. 8
XVI Powiatowy Turniej „Dzień Matematyki i Sportu”
II miejsce klasa 3G w składzie: Amelia Płóciniak, Antonina Skawska, Eulalia Staszewska, Jakub Merta, Jakub Nowicki, Szymon Szachniewicz
Konkurs na plakat promujący czytelnictwo „Kto czyta książki żyje podwójnie”
1 miejsce Hanna Kietlińska kl. 2
IX Powiatowy Turniej Bankowy
IV miejsce w składzie: Grzegorz Hływa, Bartosz Wolicki, Gabriel Wołoszyn kl. 3
XIX edycja turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”
I miejsce chłopcy (u8): Wiktor Sikorski, Antoni Ilczyński, Filip Buda, Szymon Majchrzak,
Piotr Urban kl. 1
III miejsce dziewczęta (u8): Oliwia Jankowska, Emilia Ilczyńska, Ewa Zaczkiewicz kl. 3,
Maria Trzeciak, Karolina Peliwo kl. 2
I miejsce chłopcy (u10): Michał Śpiewak, Miłosz Baran, Grzegorz Hływa, Filip Mucha, Bartosz Wolicki, Gabriel Wołoszyn kl. 3, Fabian Bator kl. 2
II miejsce chłopcy (u12): Mikołaj Zaremba, Oliwier Skuriat, Wiktor Skuriat, Piotr Wolicki, Igor Duszyński kl. 5, Jakub Ochnia, Adrian Łasisz, Kacper Pieniak kl. 4
III Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje marzenia”
I miejsce Bartosz Peliwo kl. 4
II miejsce Agata Jóźwiak kl. 8
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ja Patriota”
Laureat: Emilia Ilczyńska kl. 3
Wyróżnienie: Tomasz Nowicki kl. 4, Marek Hływa kl. 5
XVIII Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas VII-VIII i 3G
Wyróżnienie Jakub Merta kl. 3G
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej
I miejsce chłopcy w składzie: Jakub Nowicki, Jakub Merta, Mátyás Bernáth, Hubert Ścibak, Kacper Frankowski kl. 3G, Jan Kaziów, Damian Miszczyk kl. 8
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt
II miejsce dziewczęta: Oliwia Pokrywa kl. 7, Antonina Skawska kl. 3G
III miejsce chłopcy: Jakub Merta, Szymon Szachniewicz kl. 3G
Półfinał Strefy Legnickiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej
II miejsce chłopcy w składzie: Jakub Nowicki, Jakub Merta, Mátyás Bernáth, Hubert Ścibak, Kacper Frankowski kl. 3G, Jan Kaziów, Damian Miszczyk kl. 8
Konkursy ogólnopolskie
Ogólnopolski konkurs polonistyczny „W zaczarowanym świecie baśni”
Laureat Zofia Zawadzka kl. 3
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – 30 edycja
Laureaci:
I st. Pieniak Kacper kl. 4
III st. Skuriat Oliwier kl. 5
IV st. Skuriat Wiktor kl. 5
IV st. Charysz Szymon kl. 4
IV st. Zahaina Mariia kl. 4
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus – 31 edycja
Laureaci:
I st. Zahaina Mariia kl. 4
II st. Skuriat Wiktor kl. 5
III st. Charysz Szymon kl. 4
III st. Skuriat Oliwier kl. 5
IV st. Merta Jakub kl. 3G
V st. Zaremba Mikołaj kl. 5
EK





Stowarzyszenie Siedmiu