Siciny

 • KIERMASZ WIELKANOCNY DLA HANI

  KIERMASZ WIELKANOCNY DLA HANI

 • Koncert Papieski

  Koncert Papieski

 • Hymn Parafii św. Marcina w Sicinach

  Hymn Parafii św. Marcina w Sicinach

 • Odpust w Sicinach

  Odpust w Sicinach

 • Koncert Papieski

  Koncert Papieski

 • Odpust w Sicinach

  Odpust w Sicinach

 • Mecz na 100-lecie Niepodległości

  Mecz na 100-lecie Niepodległości

 • SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

  SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

 • Siłownia zewnętrzna w Sicinach

  Siłownia zewnętrzna w Sicinach

 • Siłownia zewnętrzna w Sicinach

  Siłownia zewnętrzna w Sicinach

 • Ogłoszenia duszpasterskie

  Ogłoszenia duszpasterskie

 • Koncert Papieski

  Koncert Papieski

 • Od 100 lat Niepodległa

  Od 100 lat Niepodległa

 • ZABAWA KARNAWAŁOWA 2019 - zaproszenie do zabawy

  ZABAWA KARNAWAŁOWA 2019 - zaproszenie do zabawy

 • Od 100 lat Niepodległa

  Od 100 lat Niepodległa

 • Odpust w Sicinach

  Odpust w Sicinach

 • KIERMASZ WIELKANOCNY DLA HANI

  KIERMASZ WIELKANOCNY DLA HANI
2018-06-23 21:01:16
Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18

Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło! Zdjęcie: Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło!

W piątek 22 czerwca zakończył się rok szkolny. Prawie pięć milionów uczniów rozpoczęło wakacje. Tegoroczne będą wyjątkowo długie – potrwają 73 dni. Zanim uczniowie sicińskiej szkoły udali się na zasłużony wypoczynek przybyli do swojej szkoły odświętnie ubrani, aby wziąć udział w uroczystym pożegnaniu roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w kościele parafialnym. Po mszy św. wszyscy udali się do szkoły. Tam, w sali gimnastycznej nastąpił dalszy ciąg uroczystości przy udziale uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, licznie przybyłych rodziców i zaproszonych gości. Wśród zaproszonych gości byli min. ksiądz kanonik Tadeusz Śliwka, pan Edmund Sawicki – Kawaler Orderu Uśmiechu, przedstawiciel Urzędu Gminy pan Paweł Wróblewski.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego to czas podsumowań, pożegnań, podziękowań i wyróżnień. Jako pierwsi pożegnali się ze szkołą tegoroczni absolwenci- uczniowie klasy III gimnazjalnej. To oni pięknym polonezem wprowadzili wszystkich w podniosły nastrój. Następnie dyrektor szkoły Aneta Juska i wicedyrektor Dorota Szostek wręczyły świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe absolwentom i uczniom klas I-VII, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, a ich rodzicom Listy Gratulacyjne.
W klasach I-III odznaki Wzorowy uczeń i nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali następujący uczniowie:
Klasa I: Hanna Kietlińska, Maja Skoczylas, Maria Trzeciak
Klasa II: Zuzanna Beta, Filip Bytnar, Grzegorz Hływa, Emilia Ilczyńska, Gabriel Wołoszyn, Bartosz Wolicki, Ewa Zaczkiewicz, Zofia Zawadzka
Klasa III: Szymon Charysz, Nadia Chmiel, Hanna Krzyżosiak, Maja Kubiak, Jakub Ochnia, Kacper Pieniak, Michał Śpiewak, Mariusz Wolicki
W klasach IV-VIII i klasach gimnazjalnych świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe otrzymali:
Klasa IV: Jakub Aniukiewicz, Weronika Frąckowiak, Marek Hływa, Nicola Kinasz, Oliwier Skuriat, Wiktor Skuriat, Gabriela Sowa, Mikołaj Zaremba
Klasa V: Jędrzej Drąg, Zuzanna Kizler, Aleksandra Krzyżosiak, Anna Krzyżosiak, Martyna Majkowska, Anastazja Palczyńska, Wiktoria Suchecka, Victoria Szostek, Hanna Szymańska, Oliwia Wojtkowiak, Jakub Wołoszyn
Klasa VI: Adrianna Kucner, Piotr Urban, Weronika Wojnowska
Klasa VII: Donata Baryga, Joanna Wojnowska
Klasa II gimnazjalna: Milena Kinasz, Jakub Merta, Antonina Skawska
Klasa III gimnazjalna: Patrycja Baryga, Patryk Małachowski, Fabian Porciany
Książkami nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy osiągnęli dobre i bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu oraz za 100% frekwencję. Za najlepiej napisany sprawdzian kompetencji trzecioklasisty pamiątkową statuetkę otrzymała Maja Kubiak. Uczniowie zostali również nagrodzeni za sukcesy w konkursach szkolnych, zawodach sportowych i systematyczne oszczędzanie w SKO.
Jak co roku, z rąk dyrektora szkoły Pani Anety Juski, podziękowania otrzymali rodzice, którzy swoją pracą zasłużyli się w życiu szkoły. Uroczystość zakończyły wakacyjne piosenki w wykonaniu zespołu „Chochliki”.
Po części oficjalnej uczniowie udali się do swoich klas na spotkania z wychowawcami. Tam otrzymali świadectwa, a następnie pożegnali się ze swoimi nauczycielami.

EK
Wszystkim uczniom życzymy radosnych,
słonecznych, bezpiecznych, pełnych wrażeń wakacyjnych dni
oraz szczęśliwego powrotu do szkoły

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy
Zespołu Szkół w Sicinach

Stowarzyszenie Siedmiu